Wifi Wps Wpa Tester Şifre Kırma Rehberi

Wifi Wps Wpa Tester

Wifi Wps Wpa Tester, rootlu rootsuz Android telefonlarda çalışan ve pin denemeleri gerçekleştiren popüler bir wifi şifre kırma uygulamasıdır. WPS protokolündeki açıktan faydalanır. Denediği Pin numaraları, cihazların MAC adresleri üzerinden çeşitli algoritmalarla hesaplanır. Ek olarak veritabanında birçok access point bilgisi yer almaktadır. Aplikasyonun en güzel yanı modemler için WPS LOCKED yani wps açığının olup olmadığını test edebilmesidir. Açık olan cihazlar yeşil renkle gösterilir. Sarılar renkliler kısmen kırılabilir, kırmızı ile gösterilenler ise asla kırılamaz. Herhangi bir ağı seçtiğinizde veritabanında yer alan 15-20 adet pin denemesi gerçekleşir. Bruteforce özelliği de vardır. Diğer hiçbir apk şifre kırıcı uygulamada bulunmayan bu özellik sayesinde bir router için tüm pin denemelerini gerçekleştirebilirsiniz. Bildiğim kadarı ile toplam 11000 adet pin var. Uygulama rootlu veya rootsuz çalışabilme özelliğine sahiptir. Telefonunuz veya tabletiniz rootlu ise kırılan ağın şifresini görebilirsiniz, eğer değilse o ağa bağlanırsınız ancak panelde şifreyi göremezsiniz. Şifre yıldızlı bir şekilde görünür. Esasen bu çok önemli de değil çünkü ağa bağlandıktan sonra Modem Arayüz Şifrelerini kullanarak modem panelinden yine wifi şifresini öğrenme şansınız bulunuyor. Fakat ben bu tarz programların rootlu telefonlarda daha stabil ve performanslı çalıştıklarını düşünüyorum. Bahsettiğimiz apk tamamen ücretsiz. Premium sürümünde reklamlar yer almıyor onun dışında bir farkı yok. 100.000.000 dan fazla kullanıcı tarafından indirilmiş olan program oldukça popüler. Sürekli güncelleme alıyor ve en az Android 4.1 ve sonrası sürüme ihtiyaç duyuyor. yapımcı Sangiorgi Srl gerçekten iyi bir iş çıkarmış diyebiliriz.

Kullanımı

Wps Wpa Tester kullanımı oldukça basit!

  • Telefonunuzun wifi tarama özelliğini açın.
  • Scan tuşu ile ağları tarayın. Yeşil olanlar WPS açığı olan ağlardır ve kırılabilirler.
  • Hedef ağı seçtikten sonra Tüm Pinleri deneyerek otomatik bağlan tuşuna basınız.
  • Pin denemeleri başlayacak ve doğru pin denk gelirse o ağa bağlanacaksınız.

Aplikasyonun ayarlarında işe yarar özellikler bulunuyor. Mesela bir filtreleme yaparak tarama sonucunda sadece WPS açıklı ağları görüntüleyebilirsiniz. Autoscan özelliğini aktif hale getirirseniz program sürekli olarak listede bulunan kablosuz ağları güncelleyecektir. Tarama fonksiyonuna bir süre belirleyebiliyoruz. Örneğin her 15 saniyede ağ taraması yap gibi…

Ekran Görüntüleri

Hata ve Çözümleri

Wps Tester, eğer cihazınız rootlu değilse Android 9.0 Pie ve Android 10’da WPS Client Protokol desteklenmediği için çalışmıyor. Bunun için birkaç video buldum. İlk videoda OLD Method ile kırılım gerçekleştirilmiş, diğerinde ise bir apk paylaşılmış.

Wifi Wps Wpa Tester Videosu

Aşağıda Wifi Wps Wpa Tester uygulamasının nasıl kullanılacağı konusunda kısa ve etkili bir video yer alıyor.

WIFI WPS WPA TESTER Resmi Google Play Sayfası

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir