Wps Pin Generator

wps pin üretici

Wps Pin Generator; Airties, Artes, Asus, Aztech, C-Com, Cnet, D-Link, Datron, Netmaster, Everest, Huawei, Inca, LinkSYS, Pikatel, USB Robotics, ZyXEL, TP-Link ve bunlar gibi modemlerin MAC adresine göre pin üretmektedir.

Zamanında hedeflediğim Ralink rt2860 chipsetine sahip Huawei bir ağ vardı. Normal şartlarda kırmam 8-9 saat sürecekti. Böyle pin üreten bir siteyi ziyaret etmiştim. Hedeflenen modemin MAC adresini yazdım ve oluşturulan rakamı kaydettim. Belki inanmayacaksınız ancak ilk denemede o ağın şifresini öğrenmiştim. Gerçekten bu sistem bazen umulmadık sonuçlar verebiliyor. Kesinlikle denemenizi öneriyorum.

Bildiğiniz gibi teknolojinin gelişmesiyle modem üreticileri kullanıcılara birtakım kolaylıklar sağlamaya başladılar. Fakat bu; bir takım güvenlik açıklarını beraberinde getirmiştir. WPS olarak adlandırdığımız sistem esasen biz kullanıcılara büyük avantaj sağlamaktadır. Örneğin herhangi bir modemde bulunan WPS tuşuna tıkladıktan sonra telefonda aynı isimle bulunan kısma basarsak o ağın şifresini bilmesek de kolayca internete bağlanabiliyoruz. Bu metot aynı zamanda o ağın bir açığının olduğu anlama geliyor. Peki bu sistem nasıl işliyor ve nerede açık var?

Örneğin elimizde bir telefon ve yanı başımızda şifresini bilmediğimiz bir TP-Link modem olduğunu varsayalım. Biz modemin WPS tuşuna bastığımızda, akabinde telefonumuzda ağ bağlantıları sekmesinde bulunan WPS tuşu bölümüne tıkladığımızda, telefonumuz modeme 8 haneli bir kod göndermektedir. Modem ise şifresini işte bu kod ile telefonumuza geri gönderir. Telefon ise bu şifre ile internete giriş yapar. Peki eğer biz modeme uzaktaysak ve wps tuşuna basmadan pin gönderirsek ne olur? Modem cihazımızın bir yazıcı olduğunu sanarak şifreyi bize geri gönderir. İşte bu noktada bizim yaptığımız tam da budur. Amaç modemde kayıtlı olan doğru pin numarasını bularak, cihazın bize şifresini göndermesini sağlamaktır.

Wps Pin Üretici

Kullanım konusunda bilgi vermem gerekirse; kırmak istediğiniz modemin MAC Adresini (A1:B2:C3:D4:E5:F6) şeklinde yazınız ve üret tuşuna basınız!


WPS Pininiz:

Wps Pin üretici ile elde ettiğiniz pinleri bilgisayarda denemek için Dumpper ile şifre kırma programını kullanabilirsiniz.
WPS Pin ile sonuç alamadığınız durumlarda elinizdeki dosyaları handshake cracker sayfamıza gönderin.
Eğer bilgisayarınız yoksa, Android cep telefonunuzdan da pin denemesinde bulunabilirsiniz. Bunun için En İyi Android Wifi Kırıcı Uygulamalar makalesinde yer alan Wpa wps wifi tester uygulamasını kullanabilirsiniz.
iPhone cihazlarda ise ne yazık ki pin denemesi yapılamamaktadır.

Başarılı sonuç aldığınız pin numaralarını; modem ismi, markası ve mac adresleri ile birlikte yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Kim bilir belki sizin paylaştığınız numara başka bir arkadaşımızda da işe yarayabilir. Bazı marka ve model modemlerde aynı pin numarası kullanılabiliyor. Bunu hatırlatmak istedim. Teşekkür ederim.

Benzer Yazılar

78 Yorum

 1. Merhaba. Lg G4 Android 6.0 Cihazımdan Daha Önce Wps Pini ile Bağlandığım Modeme Huawei p20 Lite Marka Android 8.0 Cihaz ile Bağlanamıyorum. Doğru Wps Pini Girdiğim Halde, Bu Çaba Başarısız Uyarısı Alıyorum. Avaba Cihaz Ya da Android Sürümü ile ilgili Bşr Problem midir?

  1. Karşı modeme wps pin ile bağlantı kurulamamasının birkaç sebebi vardır.

   1) Çok sayıda hatalı pin denemesi yapılmış ise muhtemelen modem kendisini kilitlemiştir. O cihaz tekrar açılıp kapatılana kadar bu kilit devam eder. Kilitlenmesine başkası sebep olmuş olabilir. Cihazın yeniden başlatılması yada tamamen açılıp kapanması ile bu durum düzelir. O kişi bu cihazı 1 ay kapatmasın bu kilit asla kalkmaz 🙂

   2) Modem sahibi cihazın WPS özelliğini kapatmış olabilir. Bunu anlamak kolaydır. Wifi ağ taramasında kablosuz isimlerin sağında veya altında “WPS Uygun” ibaresi yer alır. Eğer yoksa bilin ki, o modemin wps özelliği devre dışı bırakılmıştır. O cihaza pin numarası ile artık bağlanılamaz!

   3) Çekim gücü. Eğer söz konusu ağ 1 çekiyorsa yani çok düşük bir sinyal alıyorsanız, bu gibi durumlarda wps pin ile bağlantı kurulamıyor. Bunu birkaç kez bizzat yaşadım.

   Eğer kullanmış olduğunuz telefonlarda wps pin ile modeme bağlantı kurma özelliği varsa, bağlantı sağlanamamasının Android versiyonla alakası yoktur. Bence tekrar LG G4 ile bir deneme yapın. Ardından diğer telefonu deneyin. Normal şartlarda her ikisinin de bağlanması gerekir.

 2. rt2860 chipsetlli huawei yi kırmaya çalışıyorum bende ama kıramadım
  dummper de gozuken wps ile sitende olusturdugum wps aynı
  ama kırılmıyor yine
  nasıl halledebilirim ?

  1. Öncelikle cihaz Dumpper’da WPS sekmesinde gözüküyorsa, kırılma şansı yüksektir.
   Lakin Dumpper programında ve sitemizde oluşturduğunuz Wps pin numaraları her zaman %100 başarı sağlamamaktadır.
   Cihaz farklı bir pin numarasına sahip olabilir.

   Size tavsiyem; en kolay yoldan https://wifisifrekirici.com/xiaopan/ Xiaopan ile Reaver üzerinden o modem için tüm pinleri deneyebilirsiniz.
   Uygulama sadece 65 MB büyüklüğündedir. Modemin kendini kilitleme gibi bir koruması yoksa 8-9 saat içinde sonuç alırsınız.

   Son olarak aklıma gelen bir diğer yöntem; Google’da o cihazın ilk 6 haneli Mac adresini araştırıp farklı pinler bulabilirsiniz. Örnek: (98:DE:D0:XX:XX:XX ise 98:DE:D0 Wps Pin)
   Bazı yabancı sitelerde veya yapılan güncel paylaşımlarda işe yarayan yani çalışan pinler bulunabiliyor.

    1. Cihazınız root mu?
     En başarılı cihaz olarak Samsung markalı telefonları öneriyorum.
     Huawei telefonlarda sorun yaşayanlar gördüm.
     Mesela bir arkadaşımın aynı sizin gibi Huawei marka bir telefonu var ve pin numarası doğru olduğu halde hedef modeme bağlanamıyordu.

 3. Ben bu siteyi youtub den ögrendim ama deniyom deniyom olmuyo internet bana şu anda gerçekten çok lazım ve komşunun internetine bağlanmak istiyorum şifreyi vermiyo bende kırmak istedim ama olmuyo eğer bilen varsa paralı bir wifi şifre kırıci bana lütfen adını ve nerden ona ulaşabilecegim i bilen varsa bana cevap verin

  1. Bu konuda detaylı bilgi verseydiniz daha çok yardımcı olabilirdim. Sadece kırılmadığından bahsetmişsiniz.
   Hangi yöntemleri denediniz bilemiyorum. Tekrar detaylı bir mesaj bırakırsanız bilgim dahilinde size tavsiyelerde bulunabilirim.

  1. En basiti eğer bilgisayardan bağlanıyorsanız Dumpper programı ile tüm kablosuz ağların Mac adresini görebilirsiniz.
   Eğer telefon kullanıyorsanız; Wifi WPS Pin Tester, AndroDumpper veya Wifi Warden gibi uygulamalar sayesinde yine Mac adreslerine ulaşabilirsiniz.

 4. Birtane wifi var %100 çekiyor mac adresini biliyorum türk telekom ama bir türlü kıramadım bütün herşeyi denedim olmuyor yardımcı olabilir misiniz?😕

  1. Daha detaylı bilgi verebilirseniz, daha çok yardımcı olabilirim.
   Modem wps özelliğe sahip mi? Kıramadım derken wps pin kilidi aktif olup kendini korumaya mı aldı? Hangi yöntemleri denediniz?
   Bu gibi konularda geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 5. Türk Telekom modemini bir türlü kıramadım. Mac adresi doğru buradaki pin kullandım ve WPS WPA Tester ile giriş yaptım olmadı. Başka uygulamalar da kullandım. Ama olmadı.

  1. Her zaman her pin maalesef tutmayabiliyor. Sitemizde yer alan diğer wifi şifre kırma yöntemlerini deneyerek sonuç alabileceğinizi düşünüyorum. Eğer modemin wps pin koruması yoksa tüm pin denemelerini gerçekleştirip doğru pini bulabilirsiniz.

 6. Gm 8 d telefonumla wps wpa testerin eski versiyonuyla kirdigim iki sifreyi simdi kiramiyorum. Bunun sebebi nedir? Tel ve wps wpa guncelleme aldi bu etkili olabilir mi?

  1. Telefonunuza Wifi Warden, Androdumpper ve Wps Wpa Pin tester kurun.
   Biri kırmazsa diğeri kesin kırar. Üçü de aynı tarz çalışıyor.
   Bu bahsettiğiniz durum bazen bende de oluyor. Sebebi sanırım çekim kalitesi.
   Eğer iyi çekmiyorsa bazen hata veriyor ve kırmadığı oluyor.
   Tavsiyem çekimin iyi olduğu bir yerde deneyin olmazsa diğer alternatif 2 programı kullanın.
   Benzer sorunu nadirde olsam bende yaşıyorum. Büyük ihtimal çekimle ilgili bir sorun.

 7. Merhaba tp link bir modem var ve butun pinlerine denedim baglanmiuor mac adresiyle buldum yine baglanmiyor bi yqrdim edermisiniz

  1. Sorununu tam olarak detaylı anlatabilir misiniz?
   Öncelikle tüm pinleri hangi yöntem ile denediniz?
   Modemde bir kilit yoksa tüm pinleri deneme süresi 8-9 saattir ve sonucunda kesinlikle şifreyi verir.
   Toplam pin sayısı 11.000 adettir.
   Tüm bilgileri bana yazarsanız sevinirim.

 8. Merhaba acil bi wifi ye ihtiyacim var wpa wps testeri denedim kirmadi wps garden denedim kirmadi mac adresiyle pin olusturdum onla denedim gene olmadi Bilgilerini veriyim yardimci olursaniz sevinirim Mac adresi : E8:37:7A:EB:44:89 Channel : 10 Vendor : zyxel yardımcı olursaniz sevinirim çok ihtiyacım var lütfen

  1. Sevgili Ege;
   Eğer karşı modem wps pin denemelerinde kendini kilitlemiyorsa bu harika bir haber.
   Tavsiyem tüm wps pinleri denemeniz. Bunu yapabilmek için bir bilgisayara ihtiyacınız var ama eğer bilgisayarınız yoksa,
   Wps Wpa Pin Tester programında BRUTEFORCE isimli bir bölüm var. Bu size tüm pinleri otomatik deniyor.

   Açıklamasını yapacak olursam bunu yazımdan aldım:

   Bruteforce: 11000 wps pin numarası denenecektir. Bu özelliği seçtikten sonra karşınıza 2 pin deneme arasındaki bekleme süresi seçimi çıkacaktır. Eğer 0 (Sıfır) seçerseniz aplikasyon pinleri bekleme yapmadan arka arkaya deneyecektir, 60 seçerseniz 2 pin deneme arasında 1 dakika bekleyecektir. Peki neden böyle bir şey var? Bazı modemlerde bekleme süre sınırı vardır. Arka arkaya deneme yaptığınızda modem kendisini reset atılıncaya dek kilitlemektedir. Bu yüzden böyle bir bekleme süresi tüm kırıcı programlarda bulunmaktadır.

   Wpa Wpa Pin Tester ile tüm pinleri telefonu açık bırakarak deneyebilirsiniz. 8-9 saat alabilir.
   Bunlar dışında bilgisayardan ile de bunu gerçekleştirebilirsiniz.

   Bunun için de şu programı tavsiye ederim:

   https://wifisifrekirici.com/xiaopan/

 9. Merhabalar benim bi sorum olacaktı. Simdi daha önce bağlanıp wps pin numarasını aldığım modeme şifresi değiştikten sonra telefon yada laptop farketmez nasıl bağlanabilirim.

  1. Bilgisayardan Dumpper programını kullanarak hem kablosuz ağa bağlanabilir hem yeni şifreyi görebilirsiniz.
   Bunun için tek yapmanız gereken wps pin denemesinde kişisel pin numaranızı denemeniz gerekiyor.
   Detaylı bilgi için şu sayfayı inceleyiniz.
   https://wifisifrekirici.com/modem-wps-pin-numaralari/

   Program pin numarasını kabul ettiğinde internete bağlanıp key kısmında size güncel wifi şifresini verecektir.
   Sonrasında bu şifre ile telefondan da nete girebilirsiniz.

  1. Kes kopyala yöntemiyle veya aynı bu yazdığınız şekilde yazarsanız pin üretici size uygun pin numarasını verecektir.

 10. Bende pin numarasını buldum ama hep wps wpa tester hemde dumpperdan denedim olmuyor yanlış pin diyor

 11. Kolay gelsin onceden wifi wardenle baģlandım ttnet tplink bi modem şimdi bağlanamıyorum wps pinlerinin çoğunu denedim mac adresine gore pinler denedim ama çare yok nasıl kırabilirim yardim ederseniz çok iyi olur

  1. Wps pin değişmiş olabilir. Bruteforce ile tüm pin şifreleri deneyen kırıcılar var. Mesela Wps Wpa Pin Tester!
   11000 pin numarasının tümünü deniyor. Bunu deneyebilirsiniz.

 12. wifi kıracağım adresin mac adresini bulamıyorum nasıl bulucağımı bilmiyorum yardım edermısıniz

  1. Dumpper uygulaması ile öğrenebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasında kullanımı var.
   Telefonla öğrenmek için Android wifi şifre kırıcılar konumuzu okuyabilirsiniz.

  1. Rootlu değilse şifreyi kırar ama göremezsiniz.
   Bir ipucu vereyim. Modem arayüzüne bağlanarak şifreyi panelden öğrenebilirsiniz.

 13. dummperi indirdiğim an kırmak istediğim yerleri ilk deneme de kırdı 4 tane vayfay kırdım en güçlü ağı 3 ay boyunca kullandım ama 3 . aydan sonra internete girilmemeye başladı sonra tamammen vayfay gitti diyerlerinide kullanımıyorum başka internetleri kırmaya çalışıyorum ama olmuyor ne denediysem olmuyor en sürümü kullandığım halde kırmıyor yardım ederseniz sevinirim 😀

  1. Diğer 2 wifi neden kullanmıyorsunuz bunu merak ettim.
   Tahmin ediyorum ki ya hızları düşük ya pingleri yüksek.
   Yardımcı olmayı isterim. İletişim kısmından bana ulaşabilirsiniz.
   Tam olarak yaşadığınız sorunları detaylı olarak yazarsanız sevinirim.
   Ek olarak ücretli destek sayesinde belki kırmayı istediğiniz ağları kırmanıza yardımcı olabilirim.

  2. Wps Wpa Pin Testeri play storeden indirdim fakat 11000 pini nasıl deneyecegim sadece 3 pin deniyor

   1. Uygulamada tüm pinleri denemek için Bruteforce isimli bir bölüm yer almaktadır.

    Detaylı bilgi için aşağıdaki sayfayı ziyaret ediniz.
    https://wifisifrekirici.com/android-uygulamalar/

    İlgili linkte Wps Wpa Pin Tester kullanımı yer almaktadır.

    Bruteforce: 11000 wps pin numarası denenecektir. Bu özelliği seçtikten sonra karşınıza 2 pin deneme arasındaki bekleme süresi seçimi çıkacaktır. Eğer 0 (Sıfır) seçerseniz aplikasyon pinleri bekleme yapmadan arka arkaya deneyecektir, 60 seçerseniz 2 pin deneme arasında 1 dakika bekleyecektir. Peki neden böyle bir şey var? Bazı modemlerde bekleme süre sınırı vardır. Arka arkaya deneme yaptığınızda modem kendisini reset atılıncaya dek kilitlemektedir. Bu yüzden böyle bir bekleme süresi tüm kırıcı programlarda bulunmaktadır.
    ⇒ Bruteforce kırma yöntemi sadece ROOTLU telefonlarda çalışmaktadır!

    1. Peki hocam, telefonum rootlu değil…Eğer root yaparsam telefonum herhangi bir zarara uğrar mı ?

     1. Root yaparsanız telefonunuz hiçbir şekilde zarar görmez.
      Hatta rootu doğru kullanırsanız telefonunuz garanti dışı bile kalmaz.
      Mesela sistem yedekleme programları var. Telefonunun tüm işletim sistemini yedekliyor.
      Telefon temizken bir yedek alıyorsunuz birde root ettikten sonra yedek alıyorsunuz.
      Tek tuş ile telefonu geri rootsuz durumuna çevirebiliyorsunuz.
      Garanti gibi bir durumunuz yoksa zaten bunların hiçbirine gerek yok.
      Gönül rahatlığıyla root edebilirsiniz.

 14. mrb admin benim sorunum komşumun şifresini biliyordum modem arayüzüne girip tüm bilgileri fotoğraflatım mac adresi ıp adresi vs hepsi mevcut şimdi şifreyi değiştirdi ve giremiyorum internete ihtiyacım var tüm bildiğim yolları denedim ” dumper ” programın linkini bulamadım birsürü başka program olarak karşımıza çıkıyor yardımcı olabilirmisiniz ?

  1. Öncelikle şifreyi tekrar alabilmeniz için daha önceden WPS pin sistemini aktif etmeniz gerekirdi. Lakin sadece aktif etmek yetmiyor bazen.
   Hemen detaya gireyim. Misal TP-Link modemlerde WPS Ayarları menüsünde WPS’yi aktif etmek için bir tuş vardır. Buna ek olarak aynı yerde “Enable WPS PIN” isimli bir seçenek daha bulunur. Yani hem WPS’yi hem WPS Pin sistemini etkin etmeniz gerekir. Eğer bunları yaptırsanız pin numarası ile şifreyi tekrar bulabilirsiniz. Sadece WPS etkin etmek yeterli olmuyor yani. Tabi her modem aynı değil. Özellikle TP-link cihazlarda sistem böyle. Diğer birçok markada sadece WPS aktif etmek yetiyor.

   Dumpper indirme linkine gelince; sitemizin ana sayfasından bu programı güvenle indirebilirsiniz.

   1. peki hocam başka yolu yokmu zaten birdaha girebilsem hertürlü güvenliği ayarlıcam şuan mac adresi ip numarası ve eski şifre mevcut seviye çook yüksek derecede bunlarla bir yolu yokmu ayrıca program için link atarmısınız sayfa farklı bir yere yönlendiriyor

    1. Eğer şifre değiştirildiyse farklı bir taktik izlenmesi gerekiyor.
     Handshake dosyası yakalanarak wifi kırılabilir. Diğer bir yöntem ise Fake AP oluşturmaktır.
     Bu yöntemler hakkında bilgi sahibi iseniz başarı sağlayabilirsiniz.
     Dilerseniz ücretli destek kısmından da çevrenizdeki ağları bana gönderebilirsiniz.
     Farklı ağlar ve şifre konusunda size yardımcı olabilirim veyahut handshake yakalama şansınız olursa onu kırmaya çalışırız.
     Destek kısmından bana ulaşmanızda fayda var.

 15. birde modemin arayüzü şifresini biliyorum ama bağlı olmadığım için giremiyorum arayüze nasıl erişebilirim ıp numarısını biliiyorum yada tıp lınk müşteri temsilcisini arayıp bu bilgileri söylesek yardımcı olurlar mı ?

  1. Eğer o ağa bağlı değilseniz arayüz ekranı açılmayacaktır.
   Dinamik Ip numarası ile modem arayüz ekranına ulaşılabiliyor ancak IP her modem yenilemesinde değiştiği için o an o kişi hangi IP kullanıyor bunu asla bilemeyiz; dolayısıyla bir işe yaramayacaktır.
   Statik IP dediğimiz 192.168.1.1 şeklinde iç ağ IP adresleri ise o ağa şifreyi girip bağlanmadığımız sürece çalışmaz.

 16. bağlanmış olduğum modemin hem şifresini hem arayüz şifresini biliyorum yarın değiştirdiğinde tekrar bağlanmam için modem arayüzünden nasıl bir ayarlanması gerekiyor modem markası Tıp-lınk_dfb6 arayüzü ingilizce türkçeye çevrilmiyor bu konuda hangi adımların yapılması gerekiyor ?

  1. WPS Pin özelliğini aktif etmeniz gerekiyor. Panel İngilizce ise bu Wireless sekmesinde yer alır. Burada WPS Settings sekmesi bulunur. WPS etkin ettiğiniz takdirde şifre değiştirildiğinde Dumpper gibi pin deneyen programlarla parolayı tekrar kolayca alabilirsiniz. Ancak bu durumun bir riski var. WPS açarsanız sizin gibi pin deneyip o cihaza bağlananlar olabileceğini unutmayın. Kısacası o modemi kıracak başka kişiler çıkabilir. Bu risktir. WPS açmazsanız şifre değişirse bir daha alamazsınız. Bunun kararını siz vereceksiniz. Bu ayarı açarsınız güvenle kullanırsınız ama çevrenizde şifre kırmakla uğraşan misal en basiti telefonunda Wifi Warden uygulaması yüklü olan; bu işten hiç anlamayan biri bile o modeme bağlanabilir. Uzun vadede kullanıcılar çoğalırsa cihaz sahibi hem şifreyi hem modemi değiştirebilir. Benim size tavsiyem dikkatli kullanıp WPS pini açmamanız yönünde… Ancak eğer bulunduğunuz bölge şehir veya çok kalabalık bir bölge değilse bu işlerle ilgilenen insanlar yoksa diyelim o zaman WPS açın.
   Saygılarımla…

 17. Hocam bizim evin etrafında sadece 2 3 tane wifi var bunların sadece mac adreslerini biliyorum bu sitede veren pinleri giriyor um ama yanlış pin diyor 18:d6:c7:42:72:28 biri bu 90:ef:68:f3:02:c7 diyeti bu e4:fb:5d:61:94:d3 bide bu ama hiç birine bağlanıyorum pinler yanlış diyor

  1. Pinler her zaman tutmayabilir, modem kendini kilitlemiş olabilir. Birçok bilinmeyen vardır.
   İncelemek gerek. Ücretli destek kısmından bana ekran görüntüleri atarsanız bir incelerim.
   Wifi Warden veya Acrylic WiFi uygulamasını kullanarak ekran görüntüsü almayı unutmayınız.
   Saygılarımla…

   1. Admin ben dumperla bir kaç ağa bağlanabiliyorum fakat
    Hep internet yok,güvenli yazıyor bağlantı kuruldu gösteriyor ağ paylaşım merkezinden baktığımda internet erişimi yok diyor locked yazmayan çoğu ağa bağlanıyor gözüküyor böyle bağdaşlaştırıcı ayarlarından baktığımda ise tanımlanamayan ağ diyor program şifreyi mi kıramıyor yoksa kırıp bağlanıp bi sorun mu çıkartıyor

    1. Sinyal kalitesi düşük ise bu ağa bağlanılamıyor veya sınırlı bağlantı gibi hatalar alabilirsiniz.
     Ek olarak an o modemde DSL bağlantısı gitmiş olabilir hatta ve hatta fatura ödenmediğinden dolayı internet olmayabilir.
     Bunu anlamanın en kolay yolu modem arayüzüne girmektir. 192.168.1.1 ip adresi ile modem paneline girip araştırma yapabilirsiniz.
     DSL aktif olup olmadığı ve ADSL Mbit hızı gibi bilgiler burada detaylı olarak yer almaktadır.

 18. Ben Dummperi kurmak istiyorum fakat jumpstart eklentisini kurarken bilgisayarımın yöneticisi buna izin vermiyor. Bu sorunu nasıl çözebileceğimi açıklar mısınız?

  1. Google’da “Windows 10 yönetici izni kaldırma” araması yapınız. İlgili sitelerde birçok çözüm yer alıyor.
   Bu şekilde sorununuzu çözebilirsiniz.

 19. Admin ben Türk Telekom modemini kırmak istiyorum ama çoğu uygulamadan yaptığım halde kırmıyor ve benim telefonumun Android surumu 10 oldugundan wpa wps tester gibi uyglama larda hsta veriyor nasıl kırarım hangi uygulamayi kullanayim.

  1. Özellikle TP Link markalı Türk Telekom modemler her ne kadar WPS açıklı gözükse de pin yöntemi ile kırılamamaktadır!
   Bu cihazlarda Wps ayarı açık olmasına rağmen “Enable WPS PIN” ayarı kapalıdır, dolayısıyla modem pin denemesine izin vermez!
   Zyxel marka Türk Telekom routerlerlerin bir çoğunda da bu durum var.
   Aşağıya hangi ayarın kapalı olduğu ile ilgili bir ekran görüntüsü koyacağım.

   tp link enable wps pin

   1. Peki en kolay kırılan ağ hangisidir. Türknet modemini kırmak kolaymı?
    Ve bu uygulama lar neden her ağaya aynı pinleri kullaniyorlar.

    1. Eğer modemin wps pin özelliği açıksa sınırsız pin deneyerek şifreyi bulabilirsiniz.
     Markasının ne olduğunun bir önemi yok. Mesela TP Link W9970 modemine wps kilidi vardır kırılamaz ama modem sahibi bu özelliği açtıysa bu cihaz kırılır.
     Wifi Warden uygulaması cihazların WPS kilidinin olup olmadığını test etmektedir. Öneririm.
     Eğer WPS özelliği açıksa modemlerin yanında WPS yazar ve WPS kilidi testi sonucunda kilitli değil sonucunu alırsanız her modemi kırabilirsiniz.
     Uygulamalar en popüler modemlerin sahip olduğu wps pinleri denemektedir.
     Siz isterseniz bazı uygulamalar veya programlarla tüm pinleri deneyebilirsiniz.
     Mesela telefonunuzdan WPS Wifi Pin Tester uygulaması ile 11000 pinin tamamını deneyebilirsiniz.
     Keza yine Xiaopan ile bilgisayarınızdan tüm pinleri deneyebilirsiniz.

     1. Ben telefondan Dumperr indirip pc ye atmak istiyorum fakat indiriyorum 10 mb falan resim cıkıyor her sitede öyle oluyor nasıl indiririm ve dumper iyimi sifre kırm konusunda

  1. Eğer pin açıklı bir modeme rast gelirseniz ve doğru pini denerseniz %100 kırarsınız.

 20. Merhabalar benim komşumun türk telekom interneti var şifresini bilmiyoum mac adresini yazıp şifreleri denedim hiç biri olmadi tüm uygulamaları indirdim telefonum samsung j4 androit 9 98:0D:67:84:80:B8 bunu yazıp tüm pinleri denedim olmuyor wpa2 de var acıklarmısınız

  1. 98:0D:67:84:80:B8 mac adresli modem Zyxel marka bir cihazdır. Bazı Zyxel modemlerin wps pin özelliği kapalı geliyor dolayısıyla pin denemelerinden sonuç alamamış olmanız gayet normal.
   Bu tür cihazlar handshake yakalama yöntemi ile kırılabilir. Wifislax handshake yakalama konumuza bir göz atınız. Bu ağın handshake dosyasını elde edebilirseniz bana gönderebilirsiniz. Bu sayede gerekli kırılım işlemini gerçekleştirebiliriz.

 21. ben şimdi komşudan aldım wifiyi ama her an şifre değiştirebilir arayüz şifresi default şifreydi girdim wpsyi açtım pini bi yere not aldım şifrelemeyi wpa2psk den wpa-psk yaptım şifreleme de tkip+aesdi ben de sadece aes olanı seçtim şimdi adam şifreyi değişse pin değişir mi ?

  1. Şifre değişince pin değişmez ancak şöyle bir durum var.
   Modemin wps pin özelliğini açtığınız için bu modem dışarıdan kırılabilecek hale gelmiştir.
   Telefonunda WPS Wifi Pin Tester, Wifi Warden veya Androdumpper yüklü olan biri bu ağı kolayca kırabilir.
   Bugün cihazı sadece siz kullanırsınız yarın 2 kişi daha gelebilir.
   Wps pin özelliğinin en büyük dezavantajı budur.

  2. Hocam ttnet tplink kırılabilir mi sizce. c4:e9:84:69:84:c2 mac adresi bu ama her türlü uygulamadan her türlü kombinasyonlu şifreyi denedim olmuyor 🙁 öğrenciyim kurudum tüm paramı internete yatırmaktan

   1. Gerekli ekran görüntülerini ve numaranızı bırakırsanız size dönüş sağlayacağım.
    Saygılarımla…

  1. Pin üretici ile oluşturulan tüm pinler %100 tutacak diye birşey yok. Pinlerin tutmaması durumunda tüm pinleri bilgisayarınızdan denemek için Xiaopan ile Wifi Şifre Kırma makalesindeki yöntemi deneyebilirsiniz. Eğer tüm pin denemelerini telefonunuzdan gerçekleştirmek isterseniz WPS Wifi Pin Tester uygulamasındaki Bruteforce işinizi görecektir.

 22. Üretilen pin ise yaramadı 5C:63:BF:E9:AC:FE bunun ip adresini nedir ve baska nasıl bulabilirim

 23. merhaba,
  ben pc ye format attım ve yüklü dumpperda gitti.
  sitenizdeki dumpper programını yükledim ama jumplittle kurulamıyor, “bu uygulama güvenliğiniz için engellendi” diyor.
  güvenlik duvarını vb kapayıp denedim genede olmuyor hiç bir şekilde
  ne yapabilirim?

 24. Merhaba apartmanda bulunan çoğu wifi için en az 25 tan pin denedim ama bir türlü olmuyor bazı siteler var 1000 lerce pin barındırıyor bunlardan kendi Mac adresimizinkilerini ayıklamak ve denemek aşırı zaman ve uğraş gerektirir o kadar gidip hepsini denemeyi uğraşıpda kıramama durumundan korkuyorum . Acaba bana tüm pinleri deneyecek mobilde bulunan bir program veya tavsiyeniz var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir